logo-mini

چرا ما از جواهرات و زیورآلات استفاده می‌کنیم؟-قسمت سوم

چرا ما از جواهرات و زیورآلات استفاده می‌کنیم؟-قسمت سوم

ایجاد یک تغییر

از سال ها قبل جواهرات به طور سنتی به صورت گردنبند، گوشواره، دستبند و انگشتر برای زنان طراحی و استفاده می‌شدند. اما امروزه مردان هم بیشتر از قبل این فرصت رو دارند تا لذتِ داشتن و نمایش جواهرات را به صورت ساعت، دستبند، گردنبند، دکمه سردست و انگشتر داشته باشند. به طور کلی می‌توان گفت جهان بینی مردم در حال تغییر است و دیزاین جواهرات هر روز دستخوش ایده های جدیدی هستند تا فکر و هدف طراح را بهتر بتوانند منتقل کنند.

برای مثال در عصر امروز جواهرات با استفاده از تکنولوژی های موجود میتونن به صورت خیره کننده ای ظریف و زنانه ساخته بشوند، مناسب برای زنانی که دوست دارند لطافت و زیبایی خودشان را ابراز کنند یا جواهراتی که به شکلی دیزاین می‌شوند تا حس قدرت و ثروت یک مرد را به دیگران منتقل کند و کاملا مردانه به نظر بیایند.

با کمک از علم روانشناسی می توان گفت:

بدن ما ذهنیت ما را تغییر می دهد ، و ذهنیت ما رفتار ما را تغییر می دهد و رفتار ما نتایج ما را تغییر می دهد.

اینکه از چه زیور آلاتی استفاده می‌کنیم، باعث تغییر در طرز فکر ما می‌شود. یک زیور زیبا ، نحوه تفکر و رفتار ما را تغییر می دهد و موسبب این می‌شود که با لحنی ملایم صحبت کنیم و به شکلی متین تر رفتار کنیم. یک جواهر شیک و مد روز به ما احساس جوانی و فعالیت می دهد که باعث می شود احساس آرامش و پر انرژی بودن داشته باشیم.

همه‌ی ما دوست داریم در مواقعی خاص بهترین خودمون باشیم و خاص به نظر برسیم. آنچه ما می پوشیم افکار ما را هدایت می کند و به ما کمک می‌کند تا در این مواقع  خاص اعتماد به نفس بیشتری  داشته باشیم. این مواقع خاص می‌توان شرکت در یک مهمانی یا یک رویداد مهم باشد ، اینکه از چه زیوآلاتی استفاده می‌کنیم به ما کمک می کند تا بتوانیم بهترین خودمان را که در ذهنمان مدنظر داریم به واقعیت تبدیل کنیم.

دلیل استفاده‌ی شما از زیور آلات چیست؟ برای ما بنویسید

نظر بدهید

*

code